Oznamy

Vážení zákazníci,

z dôvodu rekonštrukcie povrchu na kurtoch vo vnútornej hale je v súčasnosti možné hrať tenis iba na vonkajších tenisových kurtoch.

Od 18.8. - 24.8.2014 bude z dôvodu rekonštrukcie uzavretá reštaurácia hotela Empire****. Po jej rekonštrukcii sa môžete tešiť nielen na vynovený interiér, ale aj na nové, moderné a chutné A la Carte menu a pravidelné "špeciálne ponuky jedál", ktoré pre Vás usilovne pripravujeme. Počas rekonštrukcie Vás radi obslúžime v letnom Tenis bare Empire pri vonkajších kurtoch. Ďakujeme za porozumenie a o ďalšom vývoji a novinkách Vás budeme včas informovať!

Letná ponuka pobytov v hoteli Empire****

Za vytúženým oddychom už nemusíte cestovať k moru alebo na hory. V hoteli Empire**** Vám ponúkame špeciálne pobytové balíčky, ktoré oslovia aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Čo by ste povedali na aktívny oddych pri tenise alebo sa len tak nechať rozmaznávať masážami a wellness procedúrami? U nás v hoteli Empire**** dostanete toto všetko a ešte o mnoho viac! Príďte sa sami presvedčiť a užiť si výnimočné okamihy v jednom z najlepších hotelov v Trnave a v najmodernejšom tenisovom centre na Slovensku.

pre vyznávačov aktívneho odpočinku  "ACTIVE pobyt"

pre milovníkov odpočinku a relaxu  "WELLNESS pobyt"

Akcia počas leta na vstup do fitness centra

pozývame Vás do fitness centra hotela Empire****, ktoré je k dispozícií nielen ubytovaným hosťom. Počas letnej sezóny sme si pre Vás pripravili zvýhodnené vstupné, pričom za 10 vstupovú permanentku zaplatíte len 22,-€. Podmienkou je realizovať 10 vstupov počas 1 mesiaca. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Rezervácia ubytovaniaRezervácia kurtov

Rýchle kontakty

Hotel Empire****
J. Hajdóczyho 11
917 01 Trnava

Recepcia
Tel.: +421 33 5920 800
Fax: +421 33 5920 865
empire@empire-centrum.sk