Oznamy

Vážení zákazníci,

Dňa 22.10.2014 je wellness centrum z prevádzkových dôvodov otvorené do 21:00. Za porozumenie Vám ďakujeme!                                    

od 1.9.2014 sme pre Vás pripravili nové A la Carte menu. Dovoľujeme si Vás preto pozvať do priestorov našej zrekonštruovanej reštaurácie Strawberries na chutný obed či večeru. Veríme, že Vás novinky v našej ponuke oslovia a tešíme sa na Vašu návštevu!

od 1.9.2014 je otváracia doba wellness centra od 12:00 - 22:00.

Oznamujeme Vám, že tenisová hala so zrekonštruovaným povrchom je Vám plne k dispozícií v štandardných otváracích hodinách. Viac informácií získate na recepcií hotela Empire.

Denné menu 20.10. - 24.10.

Ponuka pobytov v hoteli Empire****

Za vytúženým oddychom už nemusíte cestovať k moru alebo na hory. V hoteli Empire**** Vám ponúkame špeciálne pobytové balíčky, ktoré oslovia aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Čo by ste povedali na aktívny oddych pri tenise alebo sa len tak nechať rozmaznávať masážami a wellness procedúrami? U nás v hoteli Empire**** dostanete toto všetko a ešte o mnoho viac! Príďte sa sami presvedčiť a užiť si výnimočné okamihy v jednom z najlepších hotelov v Trnave a v najmodernejšom tenisovom centre na Slovensku.

pre vyznávačov aktívneho odpočinku  "ACTIVE pobyt"

pre milovníkov odpočinku a relaxu  "WELLNESS pobyt"

Letná akcia na fitness permanentku končí v októbri!

Vážení hostia a návštevníci,

pozývame Vás do fitness centra hotela Empire, ktoré je k dispozícií nielen ubytovaným hosťom. Počas letnej sezóny sme si pre Vás pripravili 10 vstupovú permanentku za zvýhodnenú cenu, ktorú si ešte stále (aj v mesiaci október) môžete zakúpiť na recepcií hotela Empire. Cena za 10 vstupovú permanentku je len 22,-€. Podmienkou je realizovať 10 vstupov v rámci jedného mesiaca. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Rezervácia ubytovaniaRezervácia kurtov

Rýchle kontakty

Hotel Empire****
J. Hajdóczyho 11
917 01 Trnava

Recepcia
Tel.: +421 33 5920 800
Fax: +421 33 5920 865
empire@empire-centrum.sk